مقالات

2 فاکتور مهم در خرید لوازم یدکی جیلی

خرید لوازم یدکی جیلی

در این مطلب بر آن هستیم تا 2 فاکتور مهم در خرید لوازم یدکی جیلی را برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب خرید لوازم یدکی جک و پمپ کلاچ، به سایت مراجعه نمایید.

خرید لوازم یدکی جیلی : انتخاب گسکت

اگر می خواهید گسکت بخرید، ابتدا این مطلب را دنبال کنید. از جلوی سپر تا عقب آن، هزار قطعه ی کوچک و بزرگ در ماشین شما جای گرفته است. همه ی این قطعات برای رانندگی بهتر و راحت تر کنار یکدیگر جمع شده اند. گسکت نیز یکی از این قطعات کوچک است که ممکن است سر و کار شما به آن خورده باشد.

گسکت چیست

گسکت های اتوماتیک اجسام را کنار یکدیگر می چسباند و به طور متناوب بین دو سطح با پیچ قرار می گیرد. تعمیرکارها معمولا وقتی با موتور کار داشته باشند، آن را عوض می کنند.

گسکت در موتور

موتور در روغن غوطه ور است و هر چه که در آن یا کنارش باشد با روغن سر و کار دارد.

لوازم یدکی جیلی

گسکت کارتر روغنی از مواد سخت و مقاومی مانند فولاد آلومینیومی ساخته شده تا در موتور که در روغن غوطه ور است، بین کارتر روغنی و میل لنگ قرارگیرد. با خرید لوازم یدکی جیلی یعنی گسکت می توانید در صورت نیاز برای کار با موتور، از آن استفاده کنید.  

لوازم یدکی جیلی: گسکت در سیلندر

سرسیلندر یا واشرها در موتورهای V شکل، در قسمت بالایی بلوک موتور قرار دارند. میل سوپاپ، بالابرها، اسپرینگ در روغن موتور غوطه ور هستند. همانند کارتر روغنی، سرسیلندر و واشر برداشتنی هستند و برای همین به گسکت برای نصب شدن دوباره ی آنها نیاز است. همانند گسکت کارتر روغنی، گسکت واشر، قطعه ی باریک گسکت است که قسمت بیرونی واشر را می پوشاند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص خرید لوازم یدکی جیلی یعنی گسکت، برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *