مقالات

خرید لوازم یدکی جک و پمپ کلاچ

لوازم یدکی جک

اگر برای خرید لوازم یدکی جک و پمپ کلاچ دچار تردید هستید، این مطلب را دنبال کنید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب از مهمترین لوازم یدکی جیلی چه می دانید، به سایت مراجعه نمایید.

خرید لوازم یدکی جک : پمپ کلاچ

خرید لوازم یدکی جک منحصر به چند قطعه نبوده و می توانید در صورت وجود مشکل در پمپ کلاچ، آن را تعویض نمایید. اما چگونه متوجه شویم که پمپ کلاچ دچار مشکل شده و باید آن را تعویض کرد؟ در ادامه به چند نکته برای دریافت این موضوع اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

پمپ کلاچ

هر ماشینی که جعبه دنده ی دستی داشته باشد، سیلندر پمپ کلاچ نیز دارد. این سیلندرها به کلاچ فشار هیدرولیکی لازم را برای عملکرد، می دهد.

هنگامی که پمپ کلاچ دچار مشکل شود، شما متوجه این مسئله خواهید شد. چراکه هنگام فشار دادن کلاچ متوجه صدا و یا احساس عجیبی می شوید. البته ممکن است جعبه دنده دچار مشکلات دیگری شده باشد که به خاطر مشکلات متفاوت دیگری است.

خرید لوازم یدکی جک

نشانه ها

از نشانه های خراب بودن پمپ کلاچ و نیاز به خرید لوازم یدکی جک جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعویض دنده به سختی انجام می شود

اگر در هنگام تعویض دنده دچار مشکل شده اید، پس احتمالا مشکلی در پمپ کلاچ وجود دارد.

کلاچ افتاده

اگر کلاچ نزدیک به سطح زمین باشد، دچار اختلال می شود. این اتفاق معمولا به دلیل خراب شدن سیلندر رخ می دهد که نشانه ای برای تعویض پمپ پدال است.

عدم مقاومت و ایستادگی کلاچ

اگر کلاچ مقاومت و ایستادگی لازم را نداشته باشد و خیلی سریع حرکت کند، احتمال نشتی سیلندر بالا است. این نشتی احتمالا منجر به کارکرد بد پیچ های سیلندر می شود.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی خرید لوازم یدکی جک و پمپ کلاچ برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *