مقالات

مهمترین ویژگی خرید لوازم یدکی جک

خرید جک

در این مطلب برای شما خواهیم گفت که مهمترین ویژگی خرید لوازم یدکی جک چه می باشد و باید در هنگام خرید به چه نکاتی توجه داشته باشید. داشتن جک با هر شکلی خوب است و کارایی دارد. اگر دوست دارید می توانید برای خواندن مطلب لوازم یدکی ام وی ام به سایت مراجعه نمایید.

ویژگی های خرید لوازم یدکی جک

بسیاری از رانندگان هنگام رانندگی ممکن است متوجه شوند که لاستیک ماشین پنچر شده و باید پنچرگیری کنند. در این زمان ضروری ترین وسیله ی مورد نیاز برای بررسی و تعویض لاستیک، جک می باشد. جک ها با اندازه و شکل های متفاوت می توانند از کوچک ترین تا بزرگترین ماشین ها( مانند تراکتور) را بلند کنند. اما برای خرید لوازم یدکی جک باید به نکاتی دقت کرد که ممکن است بر ماشین، لاسیتک یا سیستم خودرو تاثیر بگذارد.

هر راننده ای می بایست جک مناسب در ماشین خود داشته باشد تا در مواقع نیاز از آن استفاده کند.

نکات مهم

انتخاب جک مناسب برای کار، بسیار مهم است. وقتی شما جک مناسب را انتخاب کردید، هم امنیت و سلامتی جان خود را تضمین کرده اید، هم سلامتی ماشین را. این را در نظر داشته باشید که اگر ماشین شما تا سقف 2 تُن می تواند حمل شود، از جکی استفاده کنید که تا2.5 تُن را بتواند بالا بکشد. هیچگاه از جکی استفاده نکنید که کمتر یا دقیقا هم اندازه ی وزن ماشین باشد.

خرید لوازم یدکی جک

جک های ایستاده معمولا قد 13 تا 25 اینچ را دارند. ولی می توانند تا 6 فوت هم بالا بروند. از 2 تا 25 تُن را هم می توانند تحمل کنند. از این جک ها بیشتر برای تعویض لاستیک یا تعمیر و تمیزکاری ماشین، استفاده می شود.

اگر دنبال خرید جک هستید، توجه داشته باشید که جک مورد نظر، قد و اندازه ی مناسب خودروی شما را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *