مقالات

آشنایی با لوازم یدکی لیفان

لوازم یدکی لیفان

برای خرید لوازم یدکی لیفان به چه فروشگاهی مراجعه می کنید؟ انتخاب یک فروشگاه معتبر برای خرید لوازم یدکی لیفان نکته ایی بسیار مهم است که باید برای تهیه قطعات خودرو همیشه مد نظر داشته باشید.

در مطالب قبل شما را با برخی از لوازم یدکی جک و همچنین لوازم یدکی ام وی ام آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این قطعات اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در این مقاله می خواهیم شما را با زمان تعویض یکی از لوازم یدکی لیفان یعنی دیسک و صفحه آشنا کنیم.

لازم است بدانید که معمولا بعد از هر 50 یا 60 کیلومتر البته بسته به نوع رانندگی فرد صفحه کلاچ باید تعویض شود. اگر هم مایل نبودید این کار را انجام دهید لازم است تا آن را رگلاژ نمایید. هرچه در هنگام رانندگی کلاچ را بیشتر درگیر کنید زمان تعویض آن نزدیک تر خواهد بود. سعی کنید هنگام رانندگی پا را روی کلاچ قرار ندهید تا مجبور نشوید خیلی زود نسبت به این نوع لوازم یدکی لیفان اقدام کنید.

آیا از زمان دقیق تعویض کلاچ اطلاع دارید؟

یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید کلاچ را کی تعویض کنید این است که خودرو را روی دنده 1 قرار داده سپس پا را از روی کلاچ بردارید، اگر موتور و اتاقک خودرو لرزید به این معنی است که باید صفحه کلاچ را تعویض کنید.

یکی دیگر از راه هایی که می توان فهمید آیا زمان تعویض این نوع لوازم یدکی لیفان فرا رسیده است یا نه این است که خودرو را گوشه ایی نگهدارید سپس ان را روی دنده 2 قرار دهید و پا را از روی کلاچ بردارید، اگر خودرو حرکت کرد این بدان معنا است که کلاچ شما تمام شده اما اگر بلافاصله خودرو خاموش شد یعنی هنوز زمان تعویض این نوع لوازم یدکی لیفان فرا نرسیده است.

برای تهیه بهترین انواع لوازم یدکی لیفان و همچنین سایر خودرو ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *