مقالات

آشنایی با لوازم یدکی جک( واشر سر سیلندر)

آیا از زمان تعویض لوازم یدکی جک اطلاع دارید؟ چه زمان لازم است تا لوازم یدکی جک یا سایر خودرو ها تعویض شوند؟ در مطالب قبل شما را با برخی از مهم ترین لوازم یدکی جک اشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد واشر سر سیلندر جک اطلاعات بیشتری به دست آورید.

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید لوازم یدکی جک باید مورد توجه قرار دهید انتخاب فروشگاه معتبر می باشد. خرید قطعات جک و یا سایر خودرو ها از مراکز نا معتبر می تواند در عملکرد خودروی شما موثر باشد.

وظیفه واشر سر سیلندر چیست؟

بین سیلندر و سر سیلندر فضایی وجود دارد که واشر سر سیلندر این فضا را پر می کند تا از هر گونه نشتی آب و روغن جلوگیری شود.

آب بندی و پوشش سیستم های احتراق و روغن بر عهده واشر سر سیلندر می باشد. اگر این واشر شکل خود را از دست بدهد باعث می شود تا به اصطلاح واشر سر سیلندر بسوزد.

واشر سر سیلندر جک

چه زمان واشر سر سیلندر می سوزد؟

هنگامی که آب موتور تمام شود و جوش بیاورد امکان سوختن واشر سر سیلندر بسیار بالا می باشد.

در هنگام بستن واشر سر سیلندر هر گونه خطایی ممکن است باعث آسیب به آن شود. مکانیک باید توجه داشته باشد که سمت مسی واشر را به پایین بگیرد و قسمتی که روی آن به انگلیسی کلمه TOP نوشته شده است رو به بالا باشد.

اگر در ترافیک های طولانی بمانید نیز ممکم است این نوع لوازم یدکی جک از بین برود. علاوه بر این کارکرد بیش از حد خودرو نیز به این قطعه آسیب می رساند.

اگر در تابستان از ضد یخ استفاده نکنید و همچنین سر سیلندر خودرویتان بی کیفیت باشد ممکن است خودرویتان دچار مشکل شود.

برای تهیه بهترین انواع لوازم یدکی جک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از خدمات منحصر به فرد این مجموعه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *