مقالات

آشنایی با لوازم یدکی ام وی ام( تسمه تایم)

لوازم یدکی ام وی ام

گاهی برای خرید لوازم یدکی ام وی ام و یا سایر خودرو ها ممکن است دچار اشتباه شوید و از فروشگاه های نا معتبر لوازم یدکی ام وی ام مورد نیازتان را خریداری کنید. برای خرید بهترین لوازم یدکی ام وی ام می توانید از فروشگاه آرش یدک قطهات مورد نیازتان را تهیه کنید.

در مطالب قبل شما را با برخی از لوازم یدکی ام وی ام و همچنین اطلاعاتی در مورد لوازم یدکی جک به دست آوردید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد برخی از لوازم یدکی ام وی ام اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید.

در این مقاله می خواهیم در مورد تسمه تایم اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

تسمه تایم در قسمت احتراق موتور قرار دارد. تسمه تایم است که میل لنگ را به سوپاپ ها متصل می کند. تسمه تایم در نحوه عملکرد موتور بسیار موثر است و نقش بسیار مهمی در کارکرد موتور دارد. تسمه تایم تنظیم می کند که چه زمان باید سوپاپ ها باز و بسته شود. در واقع کارکرد سوپاپ ها کنترل خواهد شد. باز و بسته شدن میل سوپاپ توسط تسمه تایم زمانی انجام می شود که موقعیت پیستون ها مناسب باشد.

خرید لوازم یدکی ام وی ام

به چه دلیل ممکن است این نوع لوازم یدکی ام وی ام پاره شود؟

تعویض تسمه تایم به کیلومتر خودرو نیز بستگی دارد. معمولا در هر 60 کیلومتر باید تسمه تایم تعویض گردد. البته لازم به ذکر است که در برخی خودرو ها تسمه تایم ممکن است زود تر لازم باشد تا تعویض شود. هنگامی که خودروی دست دوم می خرید بهتر است تا هرچه سریه تر ابتدا تسمه تایم را تعویض کنید. برای تعویض تسمه تایم و یا سایر لوازم یدکی ام وی ام می توانید از فروشگاه های معتبر قطعات مورد نظرتان را تهیه کنید. چرا که شما نمی دانید صاحب قبلی ماشین چه زمانی تسمه تایم را تعویض کرده است.

 

برای خرید بهترین انواع لوازم یدکی ام وی ام می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *